Ysia nauczy cię żyć


Utworem "Nauczę Cię żyć" karierę solową rozpoczyna wokalistka Ysia, która wcześniej śpiewała tą piosenkę w grupie Friends. Zespół ten odnosił pewne sukcesy na początku tej dekady.

W czwartek 20 maja o godz. 18. w sali konferencyjnej Niemieckiego Instytutu Historycznego, odbędzie się spotkanie z prof. Haraldem Welzerem, autorem książki "Sprawcy. Dlaczego zwykli ludzie dokonują masowych mordów". Do jutra (23 kwietnia) przedłużono głosowanie widzów na trójkę wokalistów zagrożonych odpadnięciem z programu "Śpiewaj i walcz". Do rozgłośni radiowych trafił już nowy singel formacji Ira. Nagranie zatytułowane "Nie daj mi odejść" promuje ostatni album grupy - "9".Stephen Frears to twórca, który potrafi zaskoczyć. Po produkcjach kostiumowych – w 2006 roku reżyser zrealizował "Królową", w 2009 "Cheri" (obraz wciąż czeka na polską premierę, jest ona zapowiedziana na 25 czerwca) – przedstawił w tym roku w Cannes, w sekcji pozakonkursowej, film oparty na noweli graficznej. Można już kupować karnety i jednodniowe wejściówki na OFF Festival 2010. Jubileuszowa, piąta edycja tej imprezy odbędzie się w dniach 5-8 sierpnia w Katowicach. Hugh Jackman najwyraźniej dobrze czuje się w kinie akcji. Aktor wystąpi w najnowszej produkcji Stevena Spielberga, która będzie dotyczyła walk robotów.

Od 15 stycznia w kinach będzie można zobaczyć kolejne wcielenie Sherlocka Holmesa w filmie Guya Richiego "Sherlock Holmes". W rolę głównego bohatera wcielił się Robert Downey Jr., dr. Watsona zagrał Jude Law. W księgarniach ukazała się właśnie biografia Holmesa. Niestety nieautoryzowana, ale pełna najdokładniejszych faktów z życia najsłynniejszego z detektywów.

Przedstawiciele Britney Spears i organizatorzy trasy koncertowej pod szyldem "Australian Circus Tour" bronią gwiazdę po atakach australijskiej prasy i polityków. 23 listopada do sklepów trafi nowy album Rihanny. Artystka wybrała drugi singel z płyty "Rated R".

13 marca ukaże się nowy album DJ 600V i amerykańskiego rapera Ron'a-G "Global Hood Music". Około 150 filmów z 30 krajów z całego świata zostanie pokazanych w ramach UNICA - 71. Światowego Festiwalu Filmów Niezależnych, który rozpocznie się w piątek w Gdańsku. Jury wybierze zwycięzców w czasie jawnych obrad. 23 kwietnia na ekranach polskich kin zadebiutuje wspólny film Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella "Ondine". Tylko w INTERIA.PL zobaczycie polski plakat filmu w reżyserii Neila Jordana.W ciągu 10 lat nadawania "Na dobre i na złe" widownia serialu stopniała z rekordowych dziewięciu do pięciu milionów. Arnaud Desplechin pracuje nad filmową adaptacją antropologicznej książki "Psychotherapy of a Plains Indian". Tomasz Lubert, były lider formacji Virgin oraz Video, powołał do życia nowy projekt muzyczny - Volver (czyli "wracam"). Debiutancka płyta jego nowej grupy trafiła do sprzedaży.

Grażyna Auguścik i muzyka brazylijska


Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia, grający doskonałe połączenie smooth jazzu i muzyki brazylijskiej, wystąpią pod koniec maja na kilku koncertach w Polsce.

Mickey Rourke ma nadzieję na Oscara


Mickey Rourke zamierza zdobyć Oscara przed przejściem na emeryturę.

Janet Jackson opowiada o uzależnieniu Michaela Jacksona


Janet Jackson w wywiadzie dla ABC przyznała, że wiedziała o uzależnieniu króla popu od środków farmakologicznych, ale mimo prób, nie potrafiła mu pomóc.

"Wall Street 2" przesunięte


Premiera "Wall Street: Pieniądz nie śpi" została przesunięta o sześć miesięcy. Film trafi do kin dopiero we wrześniu - zadecydowali szefowie 20th Century Fox.

"Piąta strona świata" - pierwsza powieść Kutza


"Piąta strona świata" to tytuł pierwszej powieści Kazimierza Kutza, która trafiła do księgarń. Reżyser m.in. "Soli ziemi czarnej" i "Perły w koronie" pisze o dramatycznej historii Śląska, która kształtowała odmieność tego regionu.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Obojętnie jaki przypuszczalnie złożyć rozporządzenie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza firma od momentu czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na sprawa stałych klientów, wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do środka ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Cały na oko złożyć zarządzenie na kalandarze do środka naszej firmie. Nasza sprawa od momentu chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze

druk kalendarzy

kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na sprawa stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy natychmiastowy i ciągle na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz środku dowolnej technice kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy natychmiastowy plus stale na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice wycena nieruchomości to nasza specjalność. Jeśli chcesz zamówić wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nasz rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni twoją nieruchomość w sposób pewny i profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki oraz mieszkania. Nasz rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni również dom czy jakąkolwiek inną nieruchomość. Zapraszamy do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy i okolic. Nasze wyceny nieruchomości Warszawa to zawsze pełnia profesjonalizmu. Zapraszamy do naszych wycen nieruchomości również przedsiębiorstwa chcące wycenić swoją działalność. Rzeczoznawca majątkowy Warszawa z naszego biura dojedzie bezpośrednio do twojej siedziby wycena nieruchomości to nasza specjalność. Jeśli chcesz

wycena nieruchomości Warszawa

zamówić wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nasz rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni twoją nieruchomość w sposób pewny i profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki oraz mieszkania. Nasz rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni również dom czy jakąkolwiek inną nieruchomość. Zapraszamy do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy i okolic. Nasze wyceny nieruchomości Warszawa to zawsze pełnia profesjonalizmu. Zapraszamy do naszych wycen nieruchomości również przedsiębiorstwa chcące wycenić swoją działalność. Rzeczoznawca majątkowy Warszawa z naszego biura dojedzie bezpośrednio do twojej siedziby